צור קשר
להזמנה או לקבלת הצעת מחיר הוסף מוצרים לסל - השרות לעסקים וחברות בלבד! לקוחות פרטיים המעוניינים באיסוף עצמי, נא לציין בהערות בדף ההזמנה!

ציוד משרדי למשרדי אדריכלים

 

ציוד משרדי למשרדי אדריכלים 

 

קצת על המשרד בעצמו

אדריכלים פעמים רבות יעדיפו לעבוד מתוך הנוחות הביתית שלהם, לדלג על עיצוב משרד, והבאת מזכירה ובהחלט לא ישקיעו את האקסטרה כדי לעצב להם משרד בביתם.
לעומתם, חברות אדריכלות גדולות יעשו את כל המאמצים על מנת לעצב את משרדם באופן יוצא דופן, על מנת להעביר ללקוחות את התחושה כי כך יכול להיראות גם הבית או בניין המשרדים שלכם בעתיד.

ציוד משרדי
למשרדי אדריכלים יהיה מושקע עד מאד, ריהוט מעוצב, שילוב צבעים נכון בכל, שולחות מעוצבים וחלוקה נכונה של המשרד יאפיינו משרדים אלו. כולל שילוב תאורה נכון, ואף שילוב מדוקדק עד לפרט האחרון של ציוד מתכלה
.

מדובר יהיה תמיד בציוד משרדי איכותי!
 

צרכי משרדי אדריכלים

ציוד משרדי לאדריכלים יכלול לרוב ציוד מקצועי ומיוחד המתאים לתחומם. לעיתים יהיו אלו ניירות מיוחדים, תוכנות גרפיקה ועיצוב המתאימים לתחומם, מחשבים חזקים אשר מסוגלים לשאת מידע רב,
כלי גרפיקה ועוד לצד ציוד משרדי סטנדרטי אשר כולל
תיקי אחסון ונשיאה, שולחנות וארונות שרטוט, ציוד משרדי בסיסי ומתכלה- פתקאות, עטים, מהדקים, מחוררים ועוד.

כאשר מדובר במשרד מושקע, אשר בו תחלופת
ציוד משרדי
גבוהה בדיוק כמו במשרדי אדריכלים, מומלץ להשיג את הציוד והריהוט תחת קורת גג אחת, לעיתים על הזמנות מרוכזות תינתן הנחה. כמו כן, מלכתחילה, מקומות אשר מרכזים עבורכם את כל הציוד המשרדי הדרוש, יגבו מחירים נמוכים יותר מבלי לוותר על האיכות, שכן המכירה נעשית לציבור רחב ובאופן מרוכז- דבר אשר מבטיח שמירה על איכות ומחירים נמוכים גם בעתיד.
 
 

אופיקס ציוד משרדי כאן בשביל המשרד שלכם!

באופיקס ציוד משרדי תוכלו למצוא ערב רב של ציוד משרדי שמתאים לשלל סוגי המשרדים, ביניהם, גם משרדי אדריכלים יוכלו למצוא ב"אופיקס" את כל הציוד המשרדי הנדרש עבורם-
מוצרי נייר, מוצרי תיוק ואחסון, ראשי דיו וטונרים, מדפסות, מוצרי תצוגה והוראה, מוצרי חשמל ותקשורת ועוד שלל מוצרים שישמשו את משרדכם – ציוד משרדי איכותי ומהימן, עם מחירים תחרותיים בשוק ואספקה מהירה במיוחד.
 
 
ציוד משרדי למשרדי אדריכלים רוכשים רק ב-אופיקס- הספקית המובילה לציוד משרדי איכותי. 
     

ציוד משרדי
אופיקס ציוד משרדי, טל. 03-6566222
מראשיתה הוקמה חברת אופיקס בשנת 2005 בכדי לענות על הצרכים הגוברים בשוק לאספקת הנדרש למשרד המודרני על ידי ספק אחד. הצורך במקור במידע מקצועי, אמין ובלתי תלוי, גובר בתחום הציוד המשרדי. באופיקס, נעשה את כל עבודת ההכנה עבורך, נאתר מוצרים חדשים בשוק, נעמוד את אמינותם ומידת התאמתם לעסק שלך .
אתר מאובטח
אופיקס ציוד משרדי בע"מ
אופיקס ציוד משרדי
03-6566222
info@offixltd.co.il
נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות